Sipariş ve Teslimat

SİPARİŞ AŞAMALARI

* Öncelikle müşteri talep ve ihtiyacına göre oto kokusu tercihi belirlenir.
* Oto kokusunun belirlenmesinin ardından tasarım aşamasına geçilir.
* Müşterilerimizin varsa logosu, adresi ve iletişim bilgileri alınır. www.exculusiveotokokusu.com adresinden, Facebook ya da Instagram adresinden beğendiği grafik varsa yada özel istediği kesim varsa ; örneğin Peugeot ambleminin kesimi istenirse grafik tasarım çalışması yapılır ve müşterimize gönderilir.
* Müşterimiz eksik hata ya da eklenmesini istediği hususları belirtir onay verdikten sonra ürün baskıya alınır.
* Ortalama 12 gün içerisinde üretim aşaması tamamlanır ve ürünler Yurt için kargo ile alıcısına teslim edilir.

SİPARİŞ ALMA PROSEDÜRÜ

Grafik tasarım bittikten müşterimiz onay verdikten sonra fiyatın % 40 ücretini gönderdikten sonra kalan meblağ kapıda ödeme şeklinde veya havale/eft yöntemi ile ödenir. Ürün termin teslim süresi 12-13 gündür.

ÜRETİM AŞAMASI

Exculusive Oto Kokuları’nda Sağlık bakanlığı onaylı olarak üretilen ürünlerimiz sayesinde bir takım sağlık sorunlarına yol açmayacak şekilde uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin Ofset kağıtları 1. Hamur kuşe kağıt kullanılır. Emici kartonu emprenye en kaliteli emici özelliği ile 7-10 gün kalıcılığa sahip olmasının başlıca özelliğidir. Kullanılan esans parfüm esansları olup mükemmel kokusu ile aracınızda insan parfümü havası oluşturur.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

* Havale & Eft
* Kapıda Ödeme

Sipariş, ödeme ve teslimat prensiplerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, ücretsiz numune istemek veya sipariş vermek için 0 530 976 77 92 nolu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.