Hakkımızda

Exculusive Oto Kokusu olarak Türkiye’yi il il gezerek oto kokusu konusunda gerçekleri ve eksikleri görerek yeni bir imalathane kurarak çıktığımız bu yolda piyasada Okyanus, Bahar, Sakız ,Fresh, Kavun ve Elma gibi standart kokuların artık eskide kaldığını tespit ettik ve yeni nesil kendi markamızı oluşturup piyasanın en kaliteli esanslarını kullanarak Exculusive bir kalite ortaya koyduk. Exculusive Oto Kokusu olarak 20 çeşit Hollywood, Fransız parfümü, Yağmur Ormanları kokusu tarzı exculusive koku çeşitleri üretmeye başladık. Ürün çeşitlerimizi görmek için tıklayınız.

Çıktığımız bu yolda en başlıca dikkat ettiğimiz husus kalite olmuştur. Bizim kalite anlayışımız müşteri memnuniyeti ve müşterimizin müşterisinin memnuniyeti demektir. Bizim için kalite süreklilik demektir. Çalıştığımız müşterimizin memnuniyeti bizim için en kıymetli değerdir. Müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak ana kuralımız olmuş,ve bu yolda süratle yolumuza devam etmekteyiz.

İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kokularımızı merak eden ve denemek, kokumuzu duymak isteyen herkese ” ücretsiz numune ” gönderimi yapmaktayız. Yurtiçi kargo aracılığı ile Türkiye’ nin 81 iline teslimat gerçekleştirmekteyiz. Sipariş ve teslimat prosedürlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Exculusive Oto Kokusu Türkiye’in her bölgesindeki farklı sektörlerden firmalara hizmet vermektedir. Her sektörden gelen talep ve müşteri ihtiyaçlarına göre en doğru çalışmayı yaparak mutlu müşteriler yaratmayı ilk edindik. Müşteri referanslarımızı incelemek için tıklayınız.

Biz sadece oto kokusu ve parfüm imalatı yapan firmayız profesyonel olduğumuz konu sadece oto kokusudur.

VİZYONUMUZ

* Oto kokusu sektöründe Türkiye’nin en güvenilir ve ilk akla gelen firması olmak.
* Yeni nesil oto kokuları ile sektöre yön veren lider firma olmak.*

MİSYONUMUZ

* %100 müşteri memnuniyeti
* Müşteri temel hak ve özgürlüklerini korumak.
* İhtiyaç ve beklentileri göre en uygun ürün ve çözümleri sunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

* Müşteri memnuniyeti
* Yenilikçilik
* Üretkenlik
* Kanun ve yasalara uyum
* Çevre ve topluma duyarlı olmak

İLETİŞİM

Aslı Yıldırım Exculusive Oto Kokusu

Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Aybike Sok No:18

34415 Kağıthane / İSTANBUL

E-Mail : satis@exculusiveotokokusu.com

Tel : 0 212 281 84 24

Gsm : 0 530 976 77 92

HARİTA