İş Ortaklığı

Avrupa ve dünya standartlarındaki oda parfümü , oto kokusu ve oto parfüm çeşitlerimiz , A+ plus kalitemiz , üstün hizmet anlayışımız ve sektörde standart kokular dışında üretim yapan tek firma oluşumuz ile portföyümüz ve iş kapasitemiz her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Exculusive markasının özdeşleştiği premium koku ve parfüm çeşitlerimizin yurt geneli tanıtım çalışmalarını gerçekleştirirken gelen yoğun talep nedeniyle üretim kapasitemizi arttırıp tüm siparişlerin termin süresinde müşterilerimize teslim etmenin mutluluğu ile büyüyen bir yapıya dönüşmekteyiz.

Büyüyen ve her gün yenilenip gelişen Exculusive Oto Kokusu kurumsal yapımızın içerisinde yer alıp Türkiye’nin belirli bölgelerinde ürünlerimizin tanıtım ve satışlarını gerçekleştirmek isteyen kurum ve kişilerin ajans ön başvurularını online ortamda kabul etmekteyiz.

Birçok kriter açısından değerlendirilen başvurular arasından ön başvurusu kabul edilen ajans adaylarına şirketimiz tarafından yetkili birimce telefon ile ulaşılacaktır.

Başvurunun Kabul Edileceği Mail Adresi : satis@exculusiveotokokusu.com

Mail İçeriği Aşağıdaki Gibi Olmalıdır

İsim Soyisim :

Firma :

Adres :

Telefon :

E-mail :

Kısaca İşinizi Anlatınız :

Aylık Ortalama Oto Kokusu Satış Adetiniz :

Hedeflediğiniz Aylık Ortalama Satış Adeti :

Çalışmakta Olduğunuz Oto Kokusu Firmaları :